Holland Cup vrijdag 08-12-2017

Beste Jongste puppy : Lee Cox (UK)
Beste Puppy : Anita van Bussel-Tersteeg (NL)
Beste Veteraan : Hildeward Hoenderken (NL)
Beste Jeugdhond van de show : Hans van den Berg (NL)
Beste Koppel : Rita Liebrand (NL)
Beste Fokkerijgroep : Maikel Koot (NL)
Beste Gebruikshond : Victor van Raamsdonk (BE)
Beste van de Nederlandse rassen : Rinie Leenen-Compen (NL)
Beste van FCI groep 1 : Erica Bakker-v.d. Woestijne (NL)
Beste van FCI groep 2 : Jos van Dijk (NL)
Beste van FCI groep 3 : Petru Muntean (RO)
Beste van FCI groep 4 : Pia Lundberg (SE)
Beste van FCI groep 5 : Baranauskas Vytautas (LT)
Beste van FCI groep 6 : Cindy Kerssemeijer (NL)
Beste van FCI groep 7 : Leni Finne (FI)
Beste van FCI groep 8 : Hanne Laine Jensen (DK)
Beste van FCI groep 9 : Valerio Nataletti (IT)
Beste van FCI groep 10 : Kornelija Butrimova (LT)

BEST IN SHOW: JOSÉ HOMEM DE MELLO (PT)

 

Winner Saturday 09-12-2017

Beste Jongste puppy van de dag : Pamela Runderkamp (NL)
Beste Puppy van de dag : Nadjia Timmermans-Kadenko (NL)
Beste Veteraan van de dag : Åke Cronander (SE)
Beste Jeugdhond van de dag : John Wauben (NL)
Beste Koppel van de dag : Ken Sinclair (UK)
Beste Fokkerijgroep van de dag : Graham Hill (UK)
Beste Gebruikshond van de dag : Tineke Pillement-Heijden (NL)
Beste van FCI groep 2 : Carmen Navarro Guisado (ES)
Beste van FCI groep 3 : Veli-Pekka Kumpumäki (FI)
Beste van FCI groep 5 : Jo Schepers (NL)
Beste van FCI groep 9 : Lee Cox (UK)

Winner Sunday 10-12-2017

Beste Jongste puppy van de dag : Dick Rutten (NL)
Beste Puppy van de dag : Eva Nielsen (SE)
Beste Veteraan van de dag : Gerard Jipping (NL)
Beste Jeugdhond van de dag : Satu Ylä-Mononen (FI)
Beste Koppel van de dag : Nely Bleiji-Pors (NL)
Beste Fokkerijgroep van de dag : Falk Siewert (DE)
Beste Gebruikshond van de dag : Godelieve de Wit-Bazelmans (NL)
Beste van de Nederlandse rassen : Jan Ebels (NL)
Beste van FCI groep 1 : Eva Erikson (SE)
Beste van FCI groep 4 : Rony Doedijns (NL)
Beste van FCI groep 6 : Liz-Beth Carlsson-Liljeqvist (SE)
Beste van FCI groep 7 : Monica Amaral (BR)
Beste van FCI groep 8 : Manola Pogessi (IT)
Beste van FCI groep 10 : Hans van den Berg (NL)

BEST IN SHOW: ANITA GIELISSE (NL)