Winner Show & Holland Cup

11 December Holland Cup - 12 & 13 December 2015 Winnershow

Amsterdam Winner Show 2015

De Amsterdam Winner Show zal dit jaar plaats vinden op 12 & 13 December 2015, met voorafgaand de Holland Cup op vrijdag 11 december 2015 in de RAI te Amsterdam.

Keurmeesterlijst en inschrijftarieven worden zo spoedig mogelijk gepubliceerd.

Volg ook onze facebook pagina om helemaal up to date te blijven!www.facebook.com/AmsterdamWinnerShow

Uitslagen/Results Amsterdam Winner Show

De honden met de titel Winner/Jeugdwinner (Crufts kwalificatie) en Veteranenwinner vindt u HIER

 

BESTE IN SHOW EN WINNAAR RASGROEP 10

Saluki, Qirmizi Ovation, SE 53940/2012

Eig.: N. Eriksson

RESERVE BEST IN SHOW EN WINNAAR RASGROEP 6

Petit Basset griffon vendéen, Caramel Apple v. Tum-Tum’s Vriendjes, NHSB 2860082

Eig.: G.M. Huikeshoven

 

Winnaar rasgroep 1

Puli, anders dan wit, Bubbleton Feel The Spirit, DK 04326/2008

Eig.: S. Vonge

 

Winnaar rasgroep 2

Affenpinscher, Tricky Ricky from Yarrow-Hi Tech, TS 09305400

Eig.: J. Budiman

 

Winnaar rasgroep 3

Foxterrier Draadhaar, Kingarthur v. Foliny Home, LOSh 1106553

Eig.: R. de Munter

 

Winnaar rasgroep 4

Dashond, langhaar, Xastor v.d. Hoefstal, NHSB 2911913

Eig.: K. Versluis

 

Winnaar rasgroep 5

Siberian Husky, Misanja JP Coffer, JKC HU 00870/10

Eig.: I.O. Kakuta

 

Winnaar rasgroep 6

Petit Basset griffon vendéen, Caramel Apple v. Tum-Tum’s Vriendjes, NHSB 2860082

Eig.: G.M. Huikeshoven

 

Winnaar rasgroep 7

Bracco Italiano, Omar del Tavuliddaro, LOP 468421

Eig.: R. Colaço

 

Winnaar rasgroep 8

Amerikaanse Cocker Spaniel, Chicomy’s Quite Sexy, NHSB 2854884

Eig.: W. Weijmans-Strijbos

 

Winnaar rasgroep 9

Maltezer, Cinecittsa Sacha Baron Colen, ROI 11/82188

Eig.: F. Prosperi

 

Winnaar rasgroep 10

Saluki, Qirmizi Ovation, SE 53940/2012

Eig.: N. Eriksson

 

Uitslagen/Results Holland Cup

Best in show en winnaar rasgroep 7

Pointer, Cat. Nr. 1494, Kanix Irene,  KCReg. AQ03233204,

Eig.: C. Sonberg

 

Reserve Best in show en winnaar rasgroep 10

Saluki, Cat. Nr. 2205, Qirmizi Ovation,  SE 53940/2012,

Eig.: N. Eriksson

Winnaar rasgroep 1

Shetland Sheepdog, Cat. Nr. 112, Edglonian Singin The Blues,  KCReg. AJ00617301,

Eig.: D. Pearson

Winnaar rasgroep 2

Affenpinscher, Cat. Nr. 281, Tricky Ricky from Yarrow-Hi Tech,  TS 09305400,

Eig.: J. Budiman

Winnaar rasgroep 3

Foxterrier Draadhaar, Cat. Nr. 713, Kingarthur v. Foliny Home,  LOSh 1106553,

Eig.: R.de Munter

Winnaar rasgroep 4

Dashond, ruwhaar, Cat. Nr. 974, Radicchio della Val Vezzeno,  LOI 11/100966,

Eig.: M. Scarlato

Winnaar rasgroep 5

Shiba, Cat. Nr. 1255, Vormund Fashion Baby,  KCReg. 0147 CX,

Eig.: L. Dunhill-Hall

Winnaar rasgroep 6

Dalmatische Hond, Cat. Nr. 1352, Jezebel the Astonishing Sophtspot,  KCReg. AQ0904232,

Eig.: J. Christie

Winnaar rasgroep 7

Pointer, Cat. Nr. 1494, Kanix Irene,  KCReg. AQ03233204,

Eig.: C. Sonberg

Winnaar rasgroep 8

Flatcoated Retriever, Cat. Nr. 1570, Almanza Sweet Home Alabama,  FCR 1157,

Eig.: G. Baumgartner

Winnaar rasgroep 9

Boston Terrier, Cat. Nr. 2184, Bogerudmyra’s Yda,  NO 57138/12,

Eig.: M. Sunde

Winnaar rasgroep 10

Saluki, Cat. Nr. 2205, Qirmizi Ovation,  SE 53940/2012,

Eig.: N. Eriksson

Eukanuba World Challenge – uitslag

 

Winnaar: Affenpinscher Tricky Ricky from Yarrow-Hi Tech, Eig.: J. Budiman & M. Cooijmans

1st runner up Old English Sheepdog Bottom Shaker So Easy to Love Eig.: J. Koroknai

2nd runner up Maltezer, Cineccittsa Sacha Baron Colen Eig.: D. Prosperi

Bevestigingen

Vandaag, 5 dec, zijn alle bevestigingen voor de Holland Cup & Amsterdam Winner Show verzonden per mail.

Als u geen mail heeft ontvangen kunt u mailen naar secretariaat@winnershow.nl

 

Keurmeesterwissel

Change of judges

Geachte exposasnten,

The inschrijvingen zijn boven verwachting, waarvoor wij u danken.

Hierdoor zijn wij echter wel genoodzaakt enige wijzigingen door te voeren.

 

Changes for Winner Show

De Akita zal gekeurd worden door Ludmila Fintorova (SK)

De Jongse puppies, de puppies en de veteranen vn de Rhodesian Ridgeback zullen gekeurd worden door Ramune Kazlauskaite (LT)

De Deerhound en het Italiaanse Windhondje zullen gekeurd worden door Ana Mesto Martin (ES)

De Belgische Herdershond, Laekense zal gekeurd worden door  Hanne Leine Jensen (DK)

 

Changes Holland Cup

De Azawakh zal gekeurd worden door Hanne Leine Jensen (DK)

The Greyhound zal gekeurd worden door Jeff Horswell (GB)

De Boston Terrier, Maltezer, Pekingees, Coton de Tuléar en de Havanezer zullen gekeurd worden door Damir Skok (HR)

PARKEREN BIJ DE RAI

Parkeren bij de RAI is in handen van parkeerbeheer van de RAI.

Bij aankomst wordt uw nummerbord gescand.

Om de parkeerplaats/parkeergarage te verlaten dient u een uitrijkaart te kopen voor € 16.50

Let op – de prijs is per keer dat u de parkeergarage verlaat (Dit is geen dagkaart)

 

Invalide parkeerplaatsen (met invalide parkeerkaart) zijn op parkeerdek 4 en parkeerplaats 6

Volg de instructies van de parkeerwachten op s.v.p.

Holland’s Got Talent

Op zaterdag 13 december zullen Brenda & Sterre van Holland’s Got Talent een demo geven en zal na afloop een handtekening sessie gehouden worden. Kortom dit mogen u en uw gezin niet missen! http://www.winnershow.nl/?page_id=1016

hgt3

Parkeren en Campers

Overnachten op het terrein van de RAI is niet toegestaan.

Meer informatie vindt u HIER

Inschrijftermijnen met een week verlengd

De inschrijftermijnen zijn met een week verlengd.

De eerste termijn loopt nu t/m 19 oktober 2014 en de tweede en laatste termijn loopt van 20 oktober t/m 19 november 2014.

 

 

« Older posts